اخبار کوتاه :
روش های کاهش کلسترول -- "بالا بودن کلسترول خون، بیماری هایی همچون حمله قلبی، فشارخون بالا و... را به همراه دارد که ..." -- 10 مهر 1391
علت درد دندان بعد از عصب کشی -- "برای ما دندان‌پزشکان، مواجه شدن با بیمارانی که به‌دلیل درد دندان پس از عصب‌کشی مراجعه ..." -- 10 مهر 1391

در مکان های بهداشتی و درمانی اغلب افرادی حضور دارند که در شرایط روحی و جسمی مناسبی نیستند، افرادی پر از استرس، بدحال و نگران. یکی از مهمترین نکاتی که در این فضاها باید رعایت شود استفاده از مبلمان مناسب و در عین حال با استقامت است. راحتی این مبلمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، زیرا زمانیکه فرد بیمار یا همراه او از این مبلمان استفاده میکنند به آرامش و راحتی برسند.

فضاهای درمانی و بهداشتی ، فضاهایی هستند که حتما باید کاملا تمیز و استریل شده باشند پس جنس مبلمان و لوازمی که در آن ها استفاده میشود نیز بسیار حائز اهمیت است تا به گونه ای باشند که در برابر تمیز شدن های مداوم به هیچ عنوان آسیبی به آن ها نرسد. ما در این بخش از سایت فروشگاهی چندسو ملزوماتی را که نیاز یک مکان بهداشتی و درمانی است، اعم از : صندلی آزمایشگاهی و تابوره، یونیت دندان پزشکی و صندلی دندان پزشکی را برای شما گردهم آورده ایم تا بتوانید تمامی این ملزومات را از یک بخش تهیه کنید.

تمامی محصولات موجود در این بخش دارای گارانتی شرکت های معتبر تولید کننده هستند که باعث میشوند شما خریدی مطمئن از این سایت داشته باشید. کارشناسان ما در تمامی بخش های خرید همواره در کنار شما بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل پاسخگوی شما خواهند بود.

 

تنظیمات قالب
انتخاب رنگ قالب
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
رنگ پس زمینه
رنگ متن ها
انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت سایت
Scroll to top